Dedektör

Dedektör Nedir ?

Dedektör: Elektromanyetik dalgaların veya radyoaktivitenin varlığını tespit etmek için kullanılan cihazların genel adı dedektör’dür. Bunu takip eden eşanlamı olarakta kullanılan tabiri ise metal dedektörüdür.  Bu dedektörler defineciler tarafından madeni para bulmak için kullanıldığında define dedektörü olarak tabir edilir. Altın bulmaya da yardımcı olduğu için altın dedektörü olarak da bilinir.

Dedektörler teknik olarak da PI Sistemli ve VLF Dedektör olarak ikiye ayrılır:

PI Sistemli Dedektör

PI, Darbe İndüksiyonu anlamına gelir ve yüksek mineralize zeminde maksimum derinlik için tasarlanmış özel dedektörlerde kullanılır. PI dedektörleri darbeleri yayınlar ve saniyedeki darbelerle ölçülür.

Vlf Dedektör

VLF dedektörleri çok yönlü olduğu için PI dedektörlerinden daha popülerdir. VLF dedektörleri farklı metal türleri arasında ayrım yapabilir ve mineralize edilmiş zeminlerde kolayca çalışabilirler. Bu tür makinelerle, hedefin yerini kolayca tespit edebilirsiniz. Fakat çok derin arama yapamazsınız en fazla 20-25 cm derinlere inebilir. VLF dedektör ortalama 3 kHz ila 30 kHz arasında frekans içerir. Bir VLF metal dedektöründe iki bobin bulursunuz, her bobin içinde bir tel bobin bulunur

Altın Dedektör Çeşitleri

  • Altın Dedektör – Golden Space Define Dedektörü
  • Md 720 Pointer, Su Geçirmez, Define, Altın, Metal Dedektörü
  • Garrett Ace 200i Define, Altın, Metal Dedektörü
  • Nokta-Makro Simplex+ Define, Altın, Metal Dedektörü
  • Kampanya Dedektör Gold Pronet Sky 1000 Define Altın Dedektörü
  • Altın Dedektörü
  • Altın Arama Dedektörü

En İyi Altın Dedektörü

Altın Dedektorleri – En İyi Altın Cüruf Tespit Cihazları 

Altın cüruf (doğal, işlenmemiş altın parçacıkları) tespiti için özel olarak tasarlanmış, oldukça küçük objelere karşı hassas dedektörler arıyorsanız sitemizde bulabilirsiniz. Tüm altın dedektörleri için linke  Ankara Altın Dedektörü   tıklayabilirsiniz.

Minelab GPX 5000 Pro Paket ( Minelab Metal Detector GPX 5000 Pro Pack ). GPX 5000 Dedektör altın arama teknolojisinde yeni bir çığır açtı.

Bu altın arama dedektörünün fiyatına Ankara Minelab Dedektör  kategorimizden bakabilirsiniz. Ankara XP Dedektör : XP Marka metal dedektörler ise son 5-6 yıldır Türkiye pazarına giriş yaptı. En İyi Altın Dedektörü arıyorsanız hepsi sitemizde!

Dedektör Burada ***

Metal Dedektörü Yapımı

Ankara Metal Dedektörü üretimi profesyonel dedektör mühendisleri tarafından yapılmaktadır. Amatör olarak dedektör yapamazsınız. Elektronik konusundaki uzmanlığınız ve edindiğiniz teknolojik parçalara göre değişiklik gösterebilir.

Ucuz Define Dedektör Fiyatları

Metal dedektörleri uygun fiyat ve indirim fırsatlarıyla burada. İncele, en ucuz metal … GP Md 720 Pointer Define,altın,metal Dedektörünü satın alabilirsiniz. Dedektör kategorisinde en ucuz fiyat ayarlama seçeneğini kullarak bulun … 

İkinci El Dedektör Satanlar

Sitemizde ankara ikinci el dedektör satışı mevcuttur. Sahibinden satın aldığımız dedektörler faturalı ve sorunsuz cihaz testinden geçmiş cihazlardır. Satın alma kriterlerimiz arasında sıfıra en yakın cihaz olma şartı olduğu için güvenle satın alabilirsiniz.

Altın Dedektörleri

Dedektör üzerinde bulunan Led bilgi ekranının genişliği ve menü detayları da arama sürecini önemli ölçüde kolaylaştırır. Özellikle toprak ve zemin altı aramalarda yardımcıdır.

Derin Define, Tek Para & Kalıntı, Boşluk Bulucu, Altın, Kumsal Arama, Su Altı, Meteor Taşı Dedektörleri ve Toprak Altı Görüntüleme Sistemlerine En Uygun Fiyat …

Ankara Dedektöraltın arama, define arama cihazları, yer altı görüntüleme cihazları ve altın define dedektörleri alanında Türkiye’nin lider markasıdır.

Dedektör Çeşitleri ve Fiyatları

Yeni nesil metal dedektör modelleri ile daha hassas arama yapabilmek için, cihaz üzerine mono veya stereo ses çıkışı sunan kulaklık jagları da eklenir.

Dedektörler metal ve ahşap gibi materyellerin tespiti için kullanılır. Farklı özellikteki malzemelerin bulunmasını sağlayan dedektörler avantajlı fiyat ve dünyanın en iyi markaları ile burada!

Daha Fazla Göster

Ankara Dedektör

Ankara Dedektör, Türkiye’nin ve dünyanın tüm dedektör markaları ve modellerini bulur, test eder ve kendi platformunda satışa sunar. Ankara Altın Dedektörü, Ankara Define Dedektörü aradıysanız doğru yerdesiniz. Firmamız test etkinliğine katılmadığı hiç bir cihazı mağazalarında veya satış mecralarında pazarlamaz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button05324667102