İndirim!

Ankara Nokta Golden King Derin Dedektör

(1 müşteri incelemesi)

 1,00

nokta-dedektor-Ankara-Dedektör

24 adet stokta

Ankara Nokta Golden King Derin Dedektör

Ankara Nokta Dedektör Golden King Derin Dedektör, hakkında cihaz yorumları, güncel ek özellikler ve fiyatlar Ankara Dedektör farkıyla satışta !

Nokta Derin Dedektör

Nokta Golden King Özellikleri – Nokta Dedektör Fors Relic

Nokta Dedektör, Golden King, Derin Arama Dedektörü, Dedektör, Nokta Dedektör, Derin Dedektör

Dedektör ile aramalarınızda hedef sinyalinin şiddetini gerçek zamanlı olarak SCOPE ekranından rahatlıkla takip edebilirsiniz Ekran ile sinyal merkezinin en yüksek noktasını rahatlıkla bulabilir, hem boşluk hem de metal hedeflerin sinyal grafiğini inceleyebilirsiniz. Derin Dedektör Bu ekran sayesinde sisteminizin nasıl işlem yaptığını takip ederken aynı zamanda da metal veya boşluk hedef sinyallerine rastladığınızda;

RADAR EKRANI ‘nın renk değişimlerinden hedef hakkında anında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nokta Dedektör Golden King Derin Arama Dedektörü – Nokta Dedektör Fors Relic

Golden King dedektör ile aramalarınızda hedef sinyalinin şiddetini SCOPE ekranından rahatlıkla takip edebilirsiniz. GENEL ARAMA dan farklı olarak ibreli aramada ibre ile hedef sinyalinin en yüksek noktasını gözleyebilirsiniz. İbrenin çıktığı en üst seviye hedef sinyalinin merkezini gösterir.

Golden king dedektör metalin değerli mi yoksa değersiz mi, çelik metal mi, karışım metal mi? Yoksa altın mı vs. ayırım bilgilerini dijital ibre yardımı ile takip edebilir ve yan yana duran metalleri de Profosyonel Dedektör sonuç ekranında görebilirsiniz. Golden king dedektör boşluk sinyallerini takip edebilir, rakamsal olarak da alınan sinyal değerini okuyabilirsiniz. Derin Arama Dedektörü Aynı şekilde metal bölümü ibresi gibi boşluk bölümü ibresinin de yükselmesini ve alttaki rakamsal. Verileri takip ederek toprak altındaki boşluk sinyaline girdiğiniz ve çıktığınız noktaları belirleyebilirsiniz.

BEKLENTİLERİNİZİ ŞEKİLLENDİREN 3D GÖRÜNTÜLÜ HAZİNE VE BOŞLUK DEDEKTÖRÜ

3D Görüntülü Derin Arama Dedektörü için özel olarak geliştirilmiş olan Golden King metal dedektörü daha önceden hiçbir dedektörün sahip olmadığı özelliklerle donatılmış benzersiz bir hazine ve boşluk tespit dedektörüdür. Bu özellikler sayesinde kullanıcılar her türlü ortamda, diğer dedektörlerin ulaşamadığı derinliklerdeki hedefleri rahatlıkla tespit etme imkânına sahip olurlar.

Golden King dedektör, 3 farklı arama başlığı ve derin zemin penetrasyonu sayesinde hem derindeki gömülü metalleri hem de mağara, mahzen, tünel, sığınak ve mezar gibi boşlukları tespit eder. Ayrıca, üstün teknolojisi sayesinde bulduğu hedefin gerçek zamanlı 3D grafiğini çizmekle kalmaz, ayrımını ve tahmini derinliğini de kullanıcısına bildirir.

GERÇEK ZAMANLI 3D HEDEF GRAFİĞİ Nokta Dedektör Fors Relic

Golden King dedektörün en çarpıcı özelliği bugüne kadar toprak altından veri almak için üretilen hiçbir sistemin başaramadığı, gerçek zamanlı 3D dijital sinyal işleme fonksiyonudur. Örnek resimlerde de görüldüğü gibi Golden King aldığı sinyalin 3D çizimini yaparak ekrana yansıtır.

Yine aynı ekranda bulduğu hedefin tahmini derinliğini ve ayrımını gösterir. 3D hedef grafiğini klavye tuşları ile döndürerek değişik açılardan görebilir ve kaydederek istediğiniz zaman tekrar inceleyebilirsiniz.

İŞARETLER

Golden King dedektör arama ve araştırmalarınızda sadece elektroniksel açıdan değil, dev bir bilgi kaynağı olarak da yanınızdadır. Arazide karşılaşabileceğiniz 406 adet işaret ve sembol konusunda uzman bir ekip tarafından yorumlanarak sistemin içerisine yerleştirilmiştir. İhtiyaç duyduğunuz her an ve her yerde ulaşabileceğiniz zengin bir bilgi kaynağıdır.

Ankara Dedektör Farkı ile cihaz satın alırken, size en doğru cihazın önerilmesi konusunda ticari değil etik faktörler göz önünde bulundurulur.  Tüm ankara altın dedektörü kategorisi burada … Daha Fazla Ankara Metal Dedektörü arıyorsanız bu bağlantıda … Ankara Define Dedektörü kategorisini de inceleyebilirsiniz. 

Marka

Nokta Dedektör

Ankara Nokta Dedektör

Nokta ve Makro Dedektör birleşerek dünyadaki en büyük dedektör teknolojisine sahip firmayı oluşturmuştur. T.C. Sanayi Bakanlığı Resmi AR-GE Merkezidir. Dedektör fiyatları, dedektör çeşitleri ve Nokta Makro Dedektör ürünleri hakkında daha fazla bilgiyi bu sayfamızdan alttaki listeyi takip ederek bulabilirsiniz ...
nokta-dedektor-Ankara-Dedektör
Ağırlık 1 kg
Boyutlar 1 × 1 × 1 cm

Ankara Nokta Golden King Derin Dedektör için 1 inceleme

  1. admin

    Ankara Nokta Dedektör Golden King Derin Dedektör, hakkında cihaz yorumları, güncel ek özellikler ve fiyatlar Ankara Dedektör farkıyla satışta !

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Call Now Button05324667102