İndirim!

Ankara Satılık Whites Dedektör TDI BeachHunter Su Geçirmez Metal Dedektörü

(1 müşteri incelemesi)

 1,00

whites-dedektor

Whites Dedektör

Sipariş İçin Hemen Ara : +905330187102

 

125 adet stokta

Ankara Satılık Whites Dedektör TDI BeachHunter Su Geçirmez Metal Dedektörü

Ankara Satılık Whites Dedektör TDI BeachHunter Su Geçirmez Metal Dedektörü Fiyatları, Yorumları, Özellikleri Hakkında En Güncel Bilgiler Ankara  Dedektör’de!

Whites Dedektör

Satılık Whites Su Geçirmez TDI BeachHunter Metal Dedektör, Su geçirmez Dedektör için 25 ft TDI BeachHunter yumruklar derin plajda, Whites Dedektör hatta zor kalıntı alanlarda gibi kırmızı kil Mineralli Toprakta Çok rahat Görevini yapar.

Yaygın VLF dedektörleri, çok frekanslı bile olsalar, güçlü mineralizasyon veya tuz koşullarında zorlanabilir. İşte Darbe İndüksiyonunun gücü, daha fazla hazine bulmanıza yardımcı olabilir!

Hem plaj hem de altın alanlar için özel olarak inşa edilmiş TDI BeachHunter, karada veya denizde aşırı derinlik performansı sunar. 25 ft’e kadar su geçirmez, TDI BeachHunter sahildeki derinlere, altın alanlara ve hatta kırmızı kil gibi zor kalıntılara baskı yapıyor. Ayarlanabilir Puls Gecikmesi, makineyi ince altın takılar, küçük külçeler ve dövülmüş madeni paralara maksimum hassasiyet sağlayacak şekilde ayarlamanızı sağlar. Sadece zemin dengenizi ayarlayın, kazancınızı ayarlayın ve sallanmaya başlayın!

Satılık Whites Su Geçirmez TDI BeachHunter Metal Dedektör

Çift tonlu ses ile kullanıcılar seslerdeki farkı hızlı bir şekilde öğrenir ve ayarlanabilir ses ve eşik kontrolleri farklı avcıların tercihleri ​​için esneklik sağlar.

Sadece 5,2 lb’de, TDI BeachHunter harekete geçmeye hazırdır ve birlikte verilen kalça ve göğsüne takılan bir kese, kullanıcıların makineyi kendi av stillerine göre özelleştirmelerini sağlar. Birlikte verilen Heavy-Duty NiMH şarj edilebilir pil. Çalışma süresini yaklaşık 6 saate kadar uzatır ve yedek 8 AA pil takımı, altın, gümüş veya emanet arayışı içinde uzun günler boyunca kurulum yaptığınız anlamına gelir.

Patentli 12 ″ Çift Alanlı arama başlığı, iki taneye sahiptir: küçük hedeflere, küçük hedeflere karşı daha yüksek hassasiyete sahip. Küçük bir iç bobin ve tuz ya da diğer mineralizasyonu derinleştiren daha büyük dış halka. Bobinin kablo bağlantısı olması nedeniyle, kullanıcılar bu modelin TDI SL’ye kıyasla daha fazla hassasiyet ve kararlılık sunduğunu görebilirler.

Whites Dedektör İle İlgili Daha Fazla Sonuç İçin Tıklayınız …

Dedektör, Derin Dedektör, Altın Dedektörü, Metal , Define Dedektörü, Satılık Dedektör, Kiralık Dedektör aradıysanız dünyanın önde gelen tüm markalarını burada bulabilirsiniz. Tüm cihazlarımız üretici firma tarafından garanti kapsamındadır. Test etkinliğine katılmadığımız hiç bir cihazı mağazamızda bulundurmayız …

Tüm markalarımız “Ankara Dedektör” garantisi ile satılmaktadır. Yardıma ihtiyacınız varsa bize ulaşın. Size en uygun cihazı önerecek olan müşteri temsilcilerimiz tecrübeli eğitimcilerden oluşmaktadır.

Ankara Dedektör Farkı ile cihaz satın alırken, size en doğru cihazın önerilmesi konusunda ticari değil etik faktörler göz önünde bulundurulur.  Tüm ankara altın dedektörü kategorisi burada … Daha Fazla Ankara Metal Dedektörü arıyorsanız bu bağlantıda … Ankara Define Dedektörü kategorisini de inceleyebilirsiniz. 

Marka

Whites Dedektör

whites-dedektor
Ağırlık2 kg
Boyutlar2.5 × 2 × 2 cm

Ankara Satılık Whites Dedektör TDI BeachHunter Su Geçirmez Metal Dedektörü için 1 inceleme

  1. admin

    Ankara Satılık Whites Dedektör TDI BeachHunter Su Geçirmez Metal Dedektörü Fiyatları, Yorumları, Özellikleri Hakkında En Güncel Bilgiler Ankara Dedektör’de!

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Call Now Button05324667102