İndirim!

Ankara Nokta Dedektör Fors Relic Altın Metal Dedektörü

(1 müşteri incelemesi)

 1,00

nokta-dedektor-Ankara-Dedektör

24 adet stokta

Ankara Nokta Dedektör Fors Relic Altın Metal Dedektörü

Ankara Nokta Dedektör Fors Relic Altın Metal Dedektörü, hakkında cihaz yorumları, güncel ek özellikler ve fiyatlar Ankara Dedektör farkıyla satışta !

Nokta Derin Dedektör

Nokta Derin Dedektör, Fors Relic, Ankara Metal Dedektörü, Metal Dedektörü, Ankara Nokta Dedektör, Özellikleri, Fiyatları, Yorumları. Ünlü FORS platformu üzerine inşa edilmiş olan FORS Relic, kalıntı ve tek para aramaları için yeni özellikler ve inanılmaz bir ayrım yeteneği sunar. 19kHz’te çalışan Ankara FORS Relic , 6 arama modu, iMASK (Intelligent Masking), Tone Break (Ton ID Aralığı) ve Iron Volume (Demir Sesi) özellikleri ile plaj, mineralli zeminler, taşlık sahalar gibi birçok dedektör için sorun teşkil eden tüm zorlu arazi koşullarında rahatlıkla kullanabileceğiniz bir dedektördür.

Nokta Dedektör FORS Relic , üstün ayrım yeteneği ile değersiz metal ve demir atıklarının yoğun olduğu sahalarda diğer dedektörlerin kaçırdığı kalıntı ve tek paraları rahatlıkla tespit etmenizi sağlar. Ayrıca, su geçirmez arama başlıkları sayesinde plaj, dere vs. ortamlarda arama yapanlar için de en iyi seçimdir.

Nokta Dedektör Fors Relic Metal Dedektörü Özellikleri

Nokta Fors Relic Arama Modları
Genel Arama (GEN)
”All Metal” modu diye de adlandırılan cihazın en derin modudur. Bu modda cihaz tüm metalleri tespit eder ve ayrım yapmadan bütün hedeflere tek tonda ses verir.

Ayrım 2 (DI2)
2 sesli ayrım modudur. Özellikle çöp metal bulunmayan temiz sahalarda iyi sonuçlar verir.

Ayrım 3 (DI3)
Nokta Tek Para Dedektörü aramaları için geliştirilmiş üç sesli ayrım modudur.

Derin Mod (DEEP)
Özellikle kalıntı aramaları için Ankara Altın Arama Dedektörü tavsiye edilen cihazın ayrımlı modlar içerisindeki en derin modudur. Bu modda arama yapılırken arama başlığı daha yavaş sallanır.

Hızlı Mod (SWT)
Atık metallerin çok olduğu sahalar için geliştirilmiş olan 2 sesli arama modudur. Özellikle tek para aramaları için tavsiye edilir. Diğer modlara göre derinliği biraz daha düşük fakat atık metallerin yoğun olduğu sahalarda hedef tespit hızı ve ayrım yeteneği daha fazladır.

İletken Toprak (COG)
FORS Relic’in iletken zeminler (ıslak kumlu plaj, alkali topraklı zeminler vb.) için geliştirilmiş özel modudur. Modun özelliği demir ve bu gruptaki benzer hedeflere kapalı olması, toprak ayarının tüm zeminlerde rahat yapılabilmesidir.

Nokta Dedektör

Sektörde oyun değiştirici ve teknoloji lideri olma hedefiyle Nokta Dedektörleri , Ar-Ge ekibini 2011 yılında genişletti ve Aralık 2014’te Makro Detektörleri satın alarak yeni algılama teknolojileri geliştirmek için önemli yatırımlar yaptı . Bugün Nokta Dedektörler , güçlü distribütör ve bayi ağı ile Nokta markalı dedektörleri 6 kıtada 150’den fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Nokta Makro Dedektörleri , gelirlerinin büyük bir kısmını Ar-Ge faaliyetlerine yatırıyor . İleri mühendislik prensibine paralel olarak, Nokta Makro Detektörleri gerekli tüm teknolojik ve kalite altyapısına sahiptir ve ISO9001 Sertifikalı bir şirkettir. Nokta Makro Dedektörleri , 2017 yılında Türkiye Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından resmi bir Ar-Ge Merkezi olarak sertifikalandırılmıştır .

Ankara Fors Relic Dedektör

Ankara Dedektör Farkı ile cihaz satın alırken, size en doğru cihazın önerilmesi konusunda ticari değil etik faktörler göz önünde bulundurulur.  Tüm ankara altın dedektörü kategorisi burada … Daha Fazla Ankara Metal Dedektörü arıyorsanız bu bağlantıda … Ankara Define Dedektörü kategorisini de inceleyebilirsiniz. 

Marka

Nokta Dedektör

Ankara Nokta Dedektör

Nokta ve Makro Dedektör birleşerek dünyadaki en büyük dedektör teknolojisine sahip firmayı oluşturmuştur. T.C. Sanayi Bakanlığı Resmi AR-GE Merkezidir. Dedektör fiyatları, dedektör çeşitleri ve Nokta Makro Dedektör ürünleri hakkında daha fazla bilgiyi bu sayfamızdan alttaki listeyi takip ederek bulabilirsiniz ...
nokta-dedektor-Ankara-Dedektör
Ağırlık 1 kg
Boyutlar 1 × 1 × 1 cm

Ankara Nokta Dedektör Fors Relic Altın Metal Dedektörü için 1 inceleme

  1. admin

    Ankara Nokta Dedektör Fors Relic Altın Metal Dedektörü, hakkında cihaz yorumları, güncel ek özellikler ve fiyatlar Ankara Dedektör farkıyla satışta !

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Call Now Button05324667102