İndirim!

Ankara ASV Proton Elic

(1 müşteri incelemesi)

 1,00

assuva-dedektor

9 adet stokta

Ankara Assuva ASV Proton Elic Dedektör  serilerinin en hassas algılama yüksek çözünürlük metal ve boşluk tespitinde 3D dedektör olarak kullanılan, çok yönlü bir cihazdır. Cihaz Yeraltı Algı 15 mt ile 50 mt derinlikteki metal, oda, tünel, duvar ve metal olmayan objelerin yerini net bir şekilde tespit edebilir.

ASV Proton Elic Dedektör Diğer Özellikleri

Bu özelliklerinin  yanı sıra 1.000 mt gibi uzun bir menzili çok rahat bir şekilde tarayabilir. Dedektör , Yeraltı Görüntüleme veya Alan Tarama Cihazı olarak kullanılabilir. Tek tuş ile Türkçe seçenekli menüsünde iç mekan, dış mekan, gece ve gündüz çekimlerinin yanı sıra istenildiğinde uydu koordinatı ile kayıt yapabilmektedir. ASV Proton ELIC otomatik olarak canlı bir görüntüleme cihazın yönlendirildiği bölgeyi çok kısa bir sürede taramaktadır. ASV Proton ELIC istenildiğinde araç hareket halinde iken araç hızı ne olursa olsun tarama yapabilir ve helikopterde tarama olanağında mevcuttur. 70 saat dayanıklı güçlü bataryası sayesinde, uzun süre tarama yapabilirsiniz. Özel taşıma çantası ürünü eksiksiz kılıyor. Bu çanta ile cihazı kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Ücretsiz tablet ve pc hediyelidir. 3d reflection yazılımı bu cihazlara yükleyerek anlık görüntü alabilirsiniz.

Cihaz düzgün şekilde açılmazsa zarar görecektir.

Olası Sağlık Tehlikeleri: Düzgün şekilde kullanıldığı sürece cihaz herhangi bir sağlık tehlikesine neden olmaz. Mevcut bilimsel verilere göre yüksek frekanslı sinyaller düşük güce sahip olduklarından insan vücuduna zararlı değildir.

Çevreleyen Alan: Cihaz soğuk bir yerden daha sıcak bir yere geçirildiğinde bir süre çalıştırılmamalıdır. Meydana gelebilecek herhangi bir buğu cihazın zarar görmesine neden olacaktır. Makine veya hoparlör yakını gibi güçlü manyetik alanlardan kaçının ve cihazı bu tür alanları 50m.lik çapı içerisinde kullanmayın.

Voltaj: Güç kaynağı belirtilen değerlerin üzerinde olmamalıdır. Yalnızca dâhili bataryasını kullanın.Voltaj 5 Voltu geçmemeli, 4.4 Volttan az olmamalıdır. Proton ile temin edilen uygun şarj aleti kullanın.

Kullanmadan önce batarya şarj birimi ve onun doğru fişini tanıyın. Yanlış şarj bataryanın patlamasına ya da alev almasına neden olabilir. Bataryaların gereğinden fazla şarj edilmesi batarya ömrünü kısaltır.
Proton hiçbir şekilde 110/230v ana şebeke bağlantısına takılmamalıdır. Harici batarya paketini iç şarj yuvasına yada kulaklık cakına takmayın. Yanlış şarj alete zarar verir.

Batarya Şarj Süreleri (tavsiye edilen)
• Harici batarya 2-4 Saat
• Li ıyon batarya
Veri Güvenliği: Aşağıdaki durumlarda veri toplama işleminde hatalar olabilir.
• Gönderici modülünün değeri aşılmışsa
• Cihazın güç kaynağı çok düşükse
• Diğer elektronik cihazlar parazit oluşturuyorsa
• Olumsuz hava ve çevresel faktör (şimşek, yüksek
gerilim hattı….)
Müşteri Bakım Hizmeti: Proton kullanıcının bakımını sağlayabileceği parçalara sahip değildir. Proton bakımı, sorunları analiz, test ve kontrol edecek yetkili kalifiye bakım uzmanı tarafından yapılmalıdır ve garanti kapsamındaysa tamiri de yapılacaktır.

Ankara Dedektör Farkı ile cihaz satın alırken, size en doğru cihazın önerilmesi konusunda ticari değil etik faktörler göz önünde bulundurulur.  

Marka

Assuva Dedektör

Assuva Dedektör, Assuva Teknik Dedektör fiyatları,Assuva Proton ELIC yorumlar,Assuva Dedektör videoları.Proton Dedektör yorumları,Proton ELIC yorumları,Assuva Dedektör kullanıcı yorumları,PROTON ELIC GPRS fiyatları.
assuva-dedektor
Ağırlık1 kg
Boyutlar1 × 1 × 1 cm

Ankara ASV Proton Elic için 1 inceleme

  1. admin

    ASV Proton Elic Dedektör serilerinin en hassas algılama yüksek çözünürlük metal ve boşluk tespitinde 3D dedektör olarak kullanılan, çok yönlü bir cihazdır.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button05324667102