İndirim!

Ankara Minelab E-Trac Altın Define Metal Dedektörü

(1 müşteri incelemesi)

 1,00

minelab-Ankara-Dedektör

Minelab E-Trac Dedektör

4 adet stokta

Ankara Minelab E-Trac Altın Define Metal Dedektörü Geliştirilmiş yeni teknolojisi ile ayrımlı define araması için ideal bir dedektördür, hedefleri analiz ederebilir.

Ankara Minelab E-Trac Dedektör

Minelab E-Trac Dedektör

Genel Özellikler

Minelab E-TRAC, Minelab’ın Tam Bant Spektrum (FBS) teknolojisi ve Smartfind TM ayrımcılığını içeren gelişmiş bir dedektördür . Şık, sağlam tasarım, yenilikçi kontrol paneli, sezgisel menüler, net LCD ekran, sağlam hafif bobin ve kapsamlı hedefleme seçenekleri, E-TRAC’ı diğer markalardan farklı kılar.

Minelab E-TRAC Xchange programı, Minelab E-TRAC ayarlarınızı, kullanıcı modlarınızı ve ayrım kalıplarını indirmek ve yüklemek için metal dedektörünüzü ev bilgisayarınıza bağlamanıza izin verir. E-TRAC’inizi değerli depolamak için başarınızı belirten bir kaynak kütüphanesi oluşturabilirsiniz Favori sitelerinizin ayarları – tekrar en başarılı ayarlarınızı kaybetme konusunda endişelenmeyin! Bu gelişmiş özellik, bir düğmeye dokunarak E-TRAC’yi belirli algılama ortamlarına ve tercih edilen hedeflere hızlı bir şekilde yapılandırmanıza olanak tanımak üzere tasarlanmıştır, böylece ayarları yaparken daha az zaman harcayabilir ve sevdiğiniz şeyi yaparken daha fazla zaman geçirebilirsiniz. yapıyorum, tespit ediyorum.

E-TRAC, çok tuzlu topraklar, deniz suyu, ıslak plaj kumu ve yüksek manyetik zemin koşulları gibi çeşitli mineralize zemin koşullarında değerli metal nesneleri bulacaktır. E-TRAC’ı kullanarak, açık havada tutkularını düzenli olarak değerli paralar, emanetler, altın ve mücevherat keşfetme heyecanıyla birleştiren birçok başarılı dedektörden biri olabilirsiniz.

Minelab E-Trac yorumları,Minelab E-Trac İkinci El,Minelap E-Trac fiyatları,Minelab E-Trac test.

E-Trac Dedektör Fiyatı,Minelab E TRAC sahibinden,Minelab E Trac,Minelab E trac forum,Minelab E-Trac Dedektör Özellikler

 • FBS teknolojisinin 1.5kHz – 100kHz aralığında eşzamanlı frekanslarla kullanılması, dedektör bobininden alınan sinyal, geniş bir yanıt yelpazesinden analiz edilir. Bu, E-TRAC’ın gelişmiş sinyal işlemenin daha fazla hedef bilgiyi analiz etmesini ve böylece hedef tanımlamanın daha doğru olmasını sağlar.
 • Minelab E-TRAC XChange USB işlevi – favori E-TRAC ayarlarınızı oluşturun, indirin ve yükleyin, bunları bilgisayarınıza kaydedin veya e-posta ile arkadaşlarınızla değiştirin.
 • Bağımsız demir ve iletkenlik reddetme seviyesi ayarlı QuickMask TM – desenleri düzenlemenin hızlı ve basit bir yolu.
 • Smartfind TM – İstenmeyen hedeflerden gelen sinyalleri ortadan kaldırmak için çalışan aynı ekranda hem demir hem de iletkenlik özelliklerini grafiksel olarak temsil eden benzersiz bir iki boyutlu ayrım ölçeği ölçeği ve istenen hedeflerden gelen sinyalleri kabul eder.
 • Radikal hizalamalı ayrımcılık ölçeği, hedef kimliğini ve iyi hedeflerin derinlik oranındaki iyileşme oranını iyileştirir.
 • Madeni paralara uygun özel Ayarlar ve Desenler ile açma ve algılama için önceden programlanmış dört Minelab kullanıcı modu; Yüksek Çöp Kutusu; Plaj ve Eski Kalıntılar.
 • Dört kullanıcı modu yuvası, böylece belirli hedef tercihlerinize ve ortamınızı tespit etmek için modları kişiselleştirebilirsiniz.
 • Gereksinimlerinize uyacak şekilde daha fazla hassasiyet için 1-50 ölçeğinde hassas eşik ayar seviyesi.
 • Hedef boyutu ve tanımlamayı her zamankinden daha doğru hale getiren iki modda sesli ve görsel göstergelerle belirleyin.
 • Nötr ve Zorlu Zemin Ayarı seçenekleri, iyi huylu veya en zorlu çalışma koşullarına kolayca adapte olmanıza izin verir.
 • Çöp Yoğunluğu ayarları – Yüksek, yüksek çöp ortamlarında daha az hatalı sinyal yaşamanızı sağlarken, Düşük ise daha temiz siteler için mükemmeldir.
 • Kullanıcı merkezli tuş takımı ve menü tasarımı – sezgisel simgeler ve mantıksal menü dizileriyle kullanımı hızlı ve kolaydır.
 • Net çözünürlük görsel ekran paneli 72mm x 48mm – tüm ışık koşullarında optimum görünürlük için tasarlanmıştır.
 • Ergonomik, mükemmel dengelenmiş Tutamak Grubu, yorulmadan daha uzun algılama süresi sağlar!
  Ultra hafif su geçirmez 11 “Keskin, doğru saptama ve derinlik ile çok yönlülük için çift D su geçirmez bobin.

Ankara Dedektör Farkı ile cihaz satın alırken, size en doğru cihazın önerilmesi konusunda ticari değil etik faktörler göz önünde bulundurulur. 

Marka

Minelab Dedektör

MINELAB DEDEKTÖR Minelab Dedektör 1985 yılında ilk olarak Goldseekers 15000 modeli ile piyasaya çıktı. Minelab, altın dedektörleri, mayın dedektörleri ve güvenlik teknolojileri konusunda dünya lideridir. Minelab; mayın temizleme, askeri ihtiyaçlar ve üst arama dedektörleri konularında dünyanın en büyük üreticisidir. Minelab Dedektör, Dünyanın en iyi metal dedektörlerini üreterek kullanıcıların altın bulma şansını arttırıyor. Ankara Minelab Dedektör - Satışı Devam Eden Minelab Metal Dedektör Modelleri: Minelab GPZ 7000, Minelab GPX 5000, Minelab GPX 4500, Minelab SDC 2300, Minelab CTX3030, Minelab Excalibur II, Minelab E- Trac, Minelab Safari , Minelab Eureka Gold, Minelab X-Terra 705 Gold Pack, Minelab X- Terra 705, Minelab X- Terra 505,Minelab X- Terra 305, Minelab Go-Find 20 ,Minelab Go-Find 40, Minelab Go-Find 60

Ankara Minelab Dedektör

Minelab Metal Dedektörleri (Minelab Detectors). Minelab Dedektör ilk olarak Goldseekers 15000 modeli ile piyasaya çıktı. Minelab Dedektör Türkiye Bayisi Ankara Dedektör; Minelab dedektörleri, Minelab savunma dedektörleri, Minelab Detectors alanında her modelin satışını test sahasında gerçekleştiren ender, güncel firmadır. Minelab Dedektör Fiyatları en ucuz fiyat seçenekleriyle ankaradedektor.com.tr'de! En ucuz Minelab modellerini karşılaştır ve yorumları inceleyerek Dedektör keşfet ...
minelab-Ankara-Dedektör
Ağırlık 1 kg
Boyutlar 1 × 1 × 1 cm

Ankara Minelab E-Trac Altın Define Metal Dedektörü için 1 inceleme

 1. admin

  Minelab E-Trac Dedektör Geliştirilmiş yeni teknolojisi ile ayrımlı define araması için ideal bir dedektördür, hedefleri analiz ederebilir.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button05324667102