İndirim!

Ankara Minelab CTX 3030 Dedektör Altın Define Dedektörü

(1 müşteri incelemesi)

 1,00

minelab-Ankara-Dedektör

Minelab CTX 3030 Dedektör, Ankara Minelab Dedektör, Minelab Metal Dedektörü, Minelab Altın Dedektörü, Minelab Define Dedektörü ve Minelab Dedektör Tüm Cihazları

Sipariş İçin Hemen Ara: +905324667102

10 adet stokta

Minelab CTX 3030 Dedektör, Ankara Minelab Dedektör, hakkında en güncel fiyatlar ve yorumlar için  Ankara Dedektör Tüm Cihazları

Su geçirmez arazi tipi CTX 3030, yüksek performanslı hazine dedektörüdür. Mevcut en doğru hedef tanımlamayla daha tarihi hazineleri keşfedin.

FBS 2, SMARTFIND 2, GPSİ VE WI-STREAM TEKNOLOJİSİ
FBS 2: Değişken zemin koşullarında daha fazla hedef bulmak için çoklu frekans iletimi ve bobinden dedektöre veri iletişimi kullanır.
Smartfind 2: En iyi hedef belirleme sonuçları için dijital hedef işleme ve renkli hedef bilgileri içeren FeCo ayrımını sağlar.
GPSi: coğrafi konumların doğru kaydedilmesi için çok yüksek hassasiyete sahiptir.
Wi-Stream: ses kalitesi kaybı olmadan çok hızlı kablosuz ses oluşturur. Derin Dedektör ayarında bir dedektör olmasının sebebi derin algı kapasitesidir.

Minelab CTX 3030 Dedektör

HIZLI MENÜLER
Hızlı Menüler, “hareket halindeyken” ayarlarına kolayca erişmenizi sağlar. Akıllı işlevler (Hassasiyet, Gürültü Engelleme, Ses, Zemin Dengesi) ve özelleştirilebilir bir Kullanıcı düğmesi, algılama sırasında en çok kullanılan kontrollerinizde hızlı değişikliklere izin verir.

ERGONOMİK TASARIM
İyi dengelenmiş tasarım, rahat algılama için kol dayanağının arkasındaki tüm pil ağırlığına sahiptir. Dedektör ihtiyaçlarınızı karşılamak için tamamen ayarlanabilir.

SU GEÇİRMEZ
Bu çok yönlü TREASURE dedektörü ile herhangi bir yeri tespit etmeye gidebilirsiniz. CTX 3030 su geçirmez * ila 10 ft (3 m) olduğundan kara ve su altı tespitinde esnekliğe sahipsiniz.

ctx3030-minelab-dedektör
ctx3030-minelab-dedektör

NİHAİ FECO AYRIMI
Demir (Fe) ve İletkenlik (Co) hedef çözünürlüğü artı ayarlanabilir Ton Kimliği Profilleri ile, istediğiniz hedefleri tespit edebilir (kabul edebilir) ve geri kalanı görmezden gelebilirsiniz (reddedebilirsiniz). Hedef Takibi ve Hedef Ayrımı ile doğru tespit sonuçları için aynı anda birden fazla hedefi tanımlayabilirsiniz.

KABLOSUZ SES
Kulaklığınız dedektöre takılı olmadan algılama özgürlüğüne sahip olun. WM 10 Kablosuz Modülü ^ ile, dahili hoparlörü, birlikte verilen kulaklıkları veya kendi favori kulaklıklarınızı kullanma seçeneğiniz vardır.

TAM RENKLİ EKRAN
Tam renkli LCD, her zamankinden daha fazla hedef bilgiyi açıkça gösteriyor ve CTX 3030’un ayrımcılık yeteneklerini büyük ölçüde artırıyor.

GPS BULMA
Harita ekranını ve Navigasyon Aracını kullanarak nereye gittiğinizi ve nereye gittiğinizi görün.

GeoTrails, daha önce kapladığınız alanı göstermektedir.
WayPoints, ilgi çekici noktaları işaretler.
FindPoints, hazine konumlarınızı işaretler.
GeoHunts, tüm tespit etme maceranızı kaydeder.

PC HARİTALAMA
XChange 2 uygulamasını kullanarak tüm dedektör ayarlarınızı ve hazine konumlarınızı bilgisayarınıza yükleyin. Bulgularınıza fotoğraf ve metin ekleyin, kategorilere ayırın. Konumları Google Haritalar’da görüntüleyin. Ayrıca, favori alanları yeniden keşfetmek için verileri dedektörünüze indirebilirsiniz.

ÇOK DİLLİ
9 farklı dil arasından seçim yapabilirsiniz: İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Lehçe, Portekizce, Rusça, İspanyolca veya Türkçe.

Minelab CTX 3030 Yorumları,Minelab CTX 3030 Fiyatları,Minelab CTX 3030 Forum,Minelab CTX 3030 Ayarları,Minelab CTX 3030 Test,Minelab CTX 3030 İkinci El,CTX 3030 Özellikleri,Minelab CTX 3030 Kullanımı.

Ankara Dedektör

Satılık Ankara Minelab Dedektör , Altın Ankara Define Dedektörü Ürün Özellikleri, Fiyatları, Yorumları ve En Güncel Paket İçerikleri İle Türkiye’nin Ankara Dedektör Mağazasında! Define Dedektörü veya Ankara Altın Dedektörü Arıyorsanız Doğru Yerdesiniz. 

Marka

Minelab Dedektör

MINELAB DEDEKTÖR Minelab Dedektör 1985 yılında ilk olarak Goldseekers 15000 modeli ile piyasaya çıktı. Minelab, altın dedektörleri, mayın dedektörleri ve güvenlik teknolojileri konusunda dünya lideridir. Minelab; mayın temizleme, askeri ihtiyaçlar ve üst arama dedektörleri konularında dünyanın en büyük üreticisidir. Minelab Dedektör, Dünyanın en iyi metal dedektörlerini üreterek kullanıcıların altın bulma şansını arttırıyor. Ankara Minelab Dedektör - Satışı Devam Eden Minelab Metal Dedektör Modelleri: Minelab GPZ 7000, Minelab GPX 5000, Minelab GPX 4500, Minelab SDC 2300, Minelab CTX3030, Minelab Excalibur II, Minelab E- Trac, Minelab Safari , Minelab Eureka Gold, Minelab X-Terra 705 Gold Pack, Minelab X- Terra 705, Minelab X- Terra 505,Minelab X- Terra 305, Minelab Go-Find 20 ,Minelab Go-Find 40, Minelab Go-Find 60

Ankara Minelab Dedektör

Minelab Metal Dedektörleri (Minelab Detectors). Minelab Dedektör ilk olarak Goldseekers 15000 modeli ile piyasaya çıktı. Minelab Dedektör Türkiye Bayisi Ankara Dedektör; Minelab dedektörleri, Minelab savunma dedektörleri, Minelab Detectors alanında her modelin satışını test sahasında gerçekleştiren ender, güncel firmadır. Minelab Dedektör Fiyatları en ucuz fiyat seçenekleriyle ankaradedektor.com.tr'de! En ucuz Minelab modellerini karşılaştır ve yorumları inceleyerek Dedektör keşfet ...
minelab-Ankara-Dedektör

Ankara Minelab CTX 3030 Dedektör Altın Define Dedektörü için 1 inceleme

  1. admin

    Minelab CTX 3030 Dedektör, Ankara Minelab Dedektör, Minelab Metal Dedektörü, Minelab Altın Dedektörü, Minelab Define Dedektörü ve Minelab Dedektör Tüm Cihazları

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Call Now Button05324667102