Dedektör

Ankara Alan Tarama Altın Bulma

Ankara Alan Tarama Altın Bulma

Ankara Alan Tarama Altın Bulma , Alan Tarama ile altın arama hakkında aşağıda verilen bilgiler sadece bilgi amaçlıdır. Ticari amacı yoktur. Ankara Dedektör’ün müşterilerine sunmuş olduğu özel bilgiler içerir. 

Ankara Alan Tarama Altın Arama Cihazları

Alan tarama cihazları ile altın arama nasıl yapılır? Alan tarama cihazları altın bulur mu ? Alan tarama cihazlarının boşluk bulma fonksiyonu nasıldır ? gibi sorularınızın gelmesi dolayısıyla bugun alan tarama konusunu bitirmeyi amaçlayan metnimizi dikkatle okumanızı tavsiye ediyoruz.

Ankara Alan Tarama Cihazı

Ankara alan tarama cihazları satışlarımız evet devam etmekte. Fakat Ankara Dedektör olarak bu yazımızda sizlere alan tarama cihazlarımızın özelliklerinden ve fiyatlarından bahsetmeyeceğiz. Alan tarama cihazlarımızı da tanıtmayacağız. Amacımız alan tarama cihazlarının tümünün hangi marka olursa olsun işinize yarayıp yaramayacağı. …

Ankara Alan Tarama Çubuklari

Alan tarama çubukları genelde 45cm uzunluğunda altın kaplama yapılarak üretilir. Power modülün içine yerleştirilen  batarya çubukları komut altında tutar ve kullanıcıya hedef bulduğunda kullanıcının avuç içine ufak ufak elektrik akımı vererek hedefi bulduğunun uyarısını verir. Tabiki bu uyarılar bazen alan tarama çubuklarının farklı bir hedefe yanlış akım göndermesi ile de sonuçlanabilir. Alan tarama çubukları çok aratılan ve sorulan konulardan olduğu için şunların bilinmesinde fayda vardır.

  • Alan tarama çubukları size altın bulmaz
  • Alan tarama çubukları altına sinyal veremez
  • Alan tarama çubukları hedef bulamaz, bulsa dahi nokta tespiti yapamazsınız
  • Alan tarama çubukları define amacıyla değil daha çok su bulma amacıyla eskiden de kullanılan ilkel bir yöntemdir.
  • Ankara dedektör olarak alan tarama çubuklarını define amacıyla kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.

Ankara Alan Tarama Dedektör Çeşitleri

Ankara Alan Tarama Dedektörü yoktur. Alan tarama cihazlarının dedektörlerle karıştırılması yanılgısının define amacıyla kullanılmasından doğduğunu düşünüyoruz. Uzun menzilli alan tarama cihazları ile mahsen, boşluk, su, metal gibi materyaller bulabilirsiniz. Fakat bu bahsettiğimiz materyalleri her alan tarama cihazının yapması mumkun değildir. Gelişmiş alan tarama sistemlerinin çoğu bunu yapmaktadır. Fakat fiyatları piyasanın çok üzerindedir. Bunun yerine yeraltı görüntüleme cihazlarının anomali haritaları ile yola çıkmak daha doğru olacaktır. Bir çok marka alan tarama cihazlarının en az yer altı görüntüleme cihazları kadar işe yaradığını düşünse de, yaptığımız alan tarama cihazları testlerine dayanarak aynı fikirde değiliz. Ankara Alan Tarama Altın Bulma konusu biraz karmaşadır.

Ankara Alan Tarama Dedektör Fiyatları

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile alan tarama cihazlarının yerini yeni cihazlar almıştır. Bu da alan tarama cihazlarının, çubuklarının çok tercih edilmemesine sebep olmuştur. Gelişmiş yeni nesil alan tarama cihazlarını tenzih ederek söylemek gerekirse; yeraltı görüntüleme cihazlarındaki sinyal gönderme ve yeraltından boşluk, mahzen, yeraltı şehri, su, boru tesisati,metal  gibi görünmeyen objeleri bulma yeteneği alan tarama cihazlarında yoktur. Yeraltı görüntüleme cihazları sizlere 3d harita çıkarırken alan tarama cihazlarının çoğu lazer sistemi ile bölge gösterir.

Ankara Alan Tarama Dedektörü Yapımı

Alan Tarama Dedektörü değil, alan tarama cihazının yapımı kolay değildir. =) Alan tarama cihazlarının yapımı için elektronik konusunda kendinizi geliştirmiş olmalısınız. Alan tarama çubuklarının yapılabildiği yönünde efsaneler olsada bize pek de gerçekçi görünmemektedir.

Ankara Alan Tarama Sistemleri – Ankara Alan Tarama Altın Bulma

Bazı alan tarama sistemlerinden bahsedelim. Fakat bunlar bu cihazları önerdiğimiz anlamına gelmesin =) Zira alan tarama cihazlarının pek kullanılma taraftarı değiliz. Açıkça ilkel bir yöntem olduğunu düşünüyoruz. En pahalı alan tarama sisteminin bile boru bulmadan başka işe yarayacağını sanmıyoruz. Definecilikte alan tarama sistemleri çokta akılcıl bir yöntem değildir. Ha şöyle olabilir; altın aramıyorsunuz, define de aramıyorsunuz. Yalnız kablo, boru veya boşluk arıyorsunuz. Alan tarama sistemleri size yardımcı olur. Fakat bu boşluğun anomali haritasını çıkararak içinde ne olduğunu anlamadan kazı yapamayacağınıza göre yeraltı görüntüleme sistemleri daha akılcıl bir yöntem olacaktır.

En İyi Özellik Veren Alan Tarama Cihazları ( Öneri )

Yukarıdaki cihazların birbirinden değişik özellikleri bulunmaktadır. Örnek verecek olursak Conrad Lrl Alan tarama cihazı çoğu alan tarama cihazlarına göre değişik özellikler göstermektedir. Her türlü toprak yapısını analiz eder ve otomatik olarak sinyali dengeler. Dijital Frekans Sentezi: Altın,gümüş,bakır,bronz,demir,kurşun,alminyum ve elmas için bilgisayar kontrollü sabit sinyal ile inceleme yapar. Bu biraz daha gelişmiş bir özellik. Yanı alan tarama cihazlarının teknik anlamda bazı madenleri de bulabildiğinin kanıtı niteliğinde. Toprak yapsına göre frekans dengeleme özelliği bulunmaktadır. Bu yüzden hata olasılığını en aza indirir.

Deep Seeker Device şuana kadar karşılaşmış olduğumuz en iyi alan tarama cihazıdır diyebiliriz. Özelliklerine göre;Dünyada ilk defa 5 sistemi bir arada bulunduran bu cihaz; değerli, değersiz metalleri, mağaraları, boşlukları ve hazinelerini tespit etmek tasarlandı. İyinik ve manyetik boşluk tespiti yapabilen bu cihaz, 3 boyutlu görüntüleme sistemi sunuyor.

Kullanıcıların alan tarama konusunda diğer sorularına da cevap vermiş olduğumuz düşünüyoruz.

Ankara Alan Tarama 

Daha Fazla Göster

Ankara Dedektör

Ankara Dedektör, Türkiye’nin ve dünyanın tüm dedektör markaları ve modellerini bulur, test eder ve kendi platformunda satışa sunar. Ankara Altın Dedektörü, Ankara Define Dedektörü aradıysanız doğru yerdesiniz. Firmamız test etkinliğine katılmadığı hiç bir cihazı mağazalarında veya satış mecralarında pazarlamaz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button05324667102