Minelab Ctx 3030 Define Dedektörü

Su geçirmez arazi tipi Minelab CTX 3030, yüksek performanslı hazine dedektörüdür. Mevcut en doğru hedef tanımlamayla daha tarihi hazineleri keşfedin.

Sipariş ve Bilgi : +905324667102

Minelab CTX 3030 Dedektör su geçirmez arazi tipi, yüksek performanslı hazine dedektörüdür. Mevcut en doğru hedef tanımlamayla daha tarihi hazineleri keşfedin.

FBS 2, SMARTFIND 2, GPSİ VE WI-STREAM TEKNOLOJİSİ

FBS 2: Değişken zemin koşullarında daha fazla hedef bulmak için çoklu frekans iletimi ve bobinden dedektöre veri iletişimi kullanır.
Smartfind 2: En iyi hedef belirleme sonuçları için dijital hedef işleme ve renkli hedef bilgileri içeren FeCo ayrımını sağlar.
GPSi: coğrafi konumların doğru kaydedilmesi için çok yüksek hassasiyete sahiptir.
Wi-Stream: ses kalitesi kaybı olmadan çok hızlı kablosuz ses oluşturur. Derin Dedektör ayarında bir dedektör olmasının sebebi derin algı kapasitesidir.

 

Minelab CTX 3030 Dedektör

 

Minelab Ctx 3030
Minelab Ctx 3030

 

HIZLI MENÜLER

Hızlı Menüler, “hareket halindeyken” ayarlarına kolayca erişmenizi sağlar. Akıllı işlevler (Hassasiyet, Gürültü Engelleme, Ses, Zemin Dengesi) ve özelleştirilebilir bir Kullanıcı düğmesi, algılama sırasında en çok kullanılan kontrollerinizde hızlı değişikliklere izin verir.

ERGONOMİK TASARIM

İyi dengelenmiş tasarım, rahat algılama için kol dayanağının arkasındaki tüm pil ağırlığına sahiptir. Dedektör ihtiyaçlarınızı karşılamak için tamamen ayarlanabilir.

SU GEÇİRMEZ

Bu çok yönlü TREASURE dedektörü ile herhangi bir yeri tespit etmeye gidebilirsiniz. CTX 3030 su geçirmez * ila 10 ft (3 m) olduğundan kara ve su altı tespitinde esnekliğe sahipsiniz.

NİHAİ FECO AYRIMI

Aslında demir (Fe) ve İletkenlik (Co) hedef çözünürlük artırılabilmektedir. Böylece ton Kimliği Profilleri ile, istediğiniz hedefleri tespit edebilmektesiniz. Hatta geri kalanı görmezden gelebilmektesiniz.(reddedebilirsiniz). Böylece hedef Takibi ve Hedef Ayrımı ile doğru tespit sonuçları için aynı anda birden fazla hedefi tanımlayabilmektesiniz.

KABLOSUZ SES

Kulaklığınız dedektöre takılı olmadan algılama özgürlüğüne sahip olun. Üstelik WM 10 Kablosuz Modülü ^ ile, dahili hoparlörü, birlikte verilen kulaklıkları veya kendi favori kulaklıklarınızı kullanabilmektesiniz.

TAM RENKLİ EKRAN

Böylece tam renkli LCD, her zamankinden daha fazla hedef bilgiyi açıkça gösterilmektedir. Üstelik CTX 3030’un ayrım büyük ölçüde artmaktadır.

GPS BULMA

Harita ekranını ve Navigasyon Aracını kullanarak nereye gittiğinizi ve nereye gittiğinizi görün.

  • GeoTrails, daha önce kapladığınız alanı göstermektedir.
  • WayPoints, ilgi çekici noktaları işaretler.
  • FindPoints, hazine konumlarınızı işaretler.
  • GeoHunts, tüm tespit etme maceranızı kaydeder.

PC HARİTALAMA

Bundan böyle XChange 2 uygulamasını kullanarak tüm dedektör ayarlarınızı ve hazine konumlarınızı bilgisayarınıza yükleyin. Aynı zamanda bulgularınıza fotoğraf ve metin ekleyin, kategorilere ayırın. Sonuçta konumları Google Haritalar’da görüntüleyin. Ayrıca, favori alanları yeniden keşfetmek için verileri dedektörünüze indirebilirsiniz.

ÇOK DİLLİ

9 farklı dil arasından seçim yapabilirsiniz. İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Lehçe, Portekizce, Rusça, İspanyolca veya Türkçe.

Son Olarak; 

Minelab Dedektör

Minelab Dedektör (Minelab Detectors)Minelab Dedektör 1985 yılında ilk olarak Minelab Goldseekers 15000 modeli ile piyasaya çıktı.Minelab, altın dedektörleri, mayın dedektörleri ve güvenlik teknolojileri konusunda dünya lideridir. Mayın temizleme, askeri ihtiyaçlar ve üst arama dedektörleri konularında dünyanın en büyük üreticisidir.Dünyanın en iyi metal dedektörlerini üreterek kullanıcıların altın bulma şansını arttırıyor.Satışı Devam Eden Minelab Modelleri : Minelab GPZ 7000Minelab GPX 5000Minelab GPX 4500Minelab SDC 2300Minelab CTX 3030Minelab Excalibur IIMinelab E-TracMinelab SafariMinelab Eureka GoldMinelab X-Terra 705 Gold PackMinelab X-Terra 705Minelab X-Terra 505Minelab X-Terra 305Minelab Go-Find 60Minelab Go-Find 40Minelab Go-Find 20

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Minelab Ctx 3030 Define Dedektörü” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button05324667102