Rıdgıd 19243 Navıtrack Scout Dedektör – Sinyal Verici

NaviTrack Scout® Sonda Tespit Dedektörü NaviTrack Scout Sonda Tespit Dedektörü çok yönlü tespit teknolojisini kullanarak en zorlu sonda tespit işlemlerini çözmek için tasarlanmıştır. 

Rıdgıd 19243 Navıtrack Scout Dedektör – Sinyal Verici güncel fiyatları özellikleri ve yorumları hakkında en güncel bilgiler …

Sipariş ve Bilgi : +905324667102

Rıdgıd 19243 Navıtrack Scout Dedektör – Sinyal Verici güncel fiyatları özellikleri ve yorumları hakkında en güncel bilgiler 

RIDGID 19243 NAVITRACK SCOUT DEDEKTÖR – SİNYAL VERİCİ

NaviTrack Scout® Sonda Tespit Dedektörü NaviTrack Scout Sonda Tespit Dedektörü çok yönlü tespit teknolojisini kullanarak en zorlu sonda tespit işlemlerini çözmek için tasarlanmıştır.

Daha Kolay Tespit İşlemleri : NaviTrack Scout çok yönlü anten teknolojisi her zaman tüm sinyali görür. Sadece sinyal gücünü maksimuma getirmeniz yeterlidir, hedefi bulursunuz. Tespiti karmaşıklaştıracak sıfır veya yanlış tepe (peak&null) değerleri görülmez.

NaviTrack Scout Sonda Tespit Dedektörü çok yönlü tespit teknolojisini kullanarak en zorlu sonda tespit işlemlerini çözmek için tasarlanmıştır.

Daha Kolay Tespit İşlemleri : NaviTrack Scout çok yönlü anten teknolojisi her zaman tüm sinyali görür.

Sadece sinyal gücünü maksimuma getirmeniz yeterlidir, hedefi bulursunuz. Tespiti karmaşıklaştıracak sıfır veya yanlış tepe (peak&null) değerleri görülmez.

Hassasiyet : Bu tespit dedektörü hedefin önündeki ve arkasındaki ayırıcı kutupları işaretlemek için bir mikro eşleştirmeli ekran kullanarak tespit konumunu doğrular, böylece hassas bir tespit işlemi sağlar.Otomatik Derinlik Hedefin üzerinde olunduğunda derinlik otomatik olarak hesaplanır ve görüntülenir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Ağırlık 3 lbs (1,4 kg).
Güç Kaynağı 4 C Hücreli bataryalar.
Batarya Ömrü Yaklaşık 24 saat.

STANDART FREKANSLAR

Sonda 16 Hz, 512 Hz, 640 Hz, 874 kHz ve 33 kHz.
Hat Tespit 128 Hz, 1 kHz, 8 kHz ve 33 kHz.
Pasif AC Hat Tespit İşlemi 60 Hz, 50 Hz.
FCC Sınıf B ve EN 55022 Sınıf B gerekliliklerini karşılar.

KATALOG NUMARASI AÇIKLAMA AĞIRLIK LB. KG
19243 NaviTrack Scout Sonda Tespit Detektörü 3,00 1,4

Son Olarak; 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Rıdgıd 19243 Navıtrack Scout Dedektör – Sinyal Verici” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button05324667102