Marduk Az 7000

Marduk Az 7000 ile aynı anda anlık canlı görüntü çekimleri yaparak yeraltı yapılarını görebilirsiniz. 

Sipariş ve Bilgi : +905324667102

Asya Dedektör Marduk Az 7000

MARDUK AZ 7000, yerarlı görüntüleme radarı, görüntülü radar, sadeliği boyutu ve kullanım kolaylığı nedeni ile MARDUK AZ 7000 VLF -EM sistemi, havadaki manyetik ve / veya radyometrik ölçümler için ideal bir cihazdır. Değerli ve değersiz metallerin tespitinde oda, tünel, mahzen, mezar ve yapı araştırmalarında kullanılmak üzere tasarlanmış olan cihazdır.

MARDUK AZ 7000 arkeolojik araştırmalarında yeraltı tünel girişlerinde, doğalgaz boru hatları, elektrik kablo sistemleri, telefon kablo sistemleri, belediye logar kapakları tespitinde kullanılmaktadır. Ayrıca arkeolojik araştırmalarda hızlı bir şekilde veri alabilir ıslak ve kuru toprakta çalışma olanağı sağlar. MARDUK AZ 7000 otomatik ve manuel çalışma sistemine sahiptir.

MARDUK toprak altı görüntüleme cihazı ile aynı anda anlık canlı görüntü çekimleri yaparak yeraltı yapılarını görebilirsiniz. MARDUK AZ 7000 7 adet hafıza özelliği sayesinde 7 farklı frekans üzerinden toprak altındaki yapıları anomi bozulmalarını en ve boyların tespitini yapabilmektedir.

MARDUK AZ 7000 ile toprak altında tespit yapmış olduğunuz metal içerikli yapıları 7 farklı hafızada kayıt yapabilmektedir. MARDUK AZ 7000 şarj edilebilir. VLF-EM very low frequency sisteme sahiptir.

TEKNİK ÖZELLİKLER VE PARÇALAR : Yazılımı çalıştıran bilgisayarVLF-EM sistem anteniŞarj aleti 12 VoltLityum iyon pilKaranlık ortamda aydınlatmaOtomatik ofset sistemElle ayarlanabilir filtre seçeneğiBilgisayar ve taşıma çantası3D yazılımKullanım kılavuzuKullanım CD’siÜcretsiz sınırsız eğitim

Marduk AZ 7000 Yeraltı Görüntüleme

Yeraltı görüntüleme cihazı Marduk Az 7000 ile aynı anda anlık canlı görüntü çekimleri yaparak Marduk Az 7000 yeraltı yapılarını görebilirsiniz. Marduk Az 7000 ( 7 ) adet hafıza özelliği sayesinde 7 farklı frekans üzerinden toprak altında ki yapıları anomi bozulmalarını en ve boyların tespitini yapabilmektedir.

Marduk ile tesbit yapılan çekimleri özel bir yazılım olan VEXLOR yazılımda da filitre ederek inceleme imkanına sahip olabilirsiniz. Sitemizden peşin fiyatına 6 taksit ile satın alabilirsiniz. Nakit indirimler için iletişime geçiniz.

Yeraltı görüntüleme sistemimarduk Az 7000 sadeliği boyutu ve kullanım kolaylığı nedeni ile VLF -EM sistemi, havadaki manyetik ve / veya radyometrik ölçümler için ideal bir cihazdır.

Değerli ve değersiz metallerin tespitinde oda, tünel, mahzen, mezar ve yapı araştırmalarında kullanılmak üzere tasarlanmış olan cihazdır. MARDUK AZ 7000 arkeolojik araştırmalarında yeraltı tünel girişlerinde, doğalgaz boru hatları, elektrik kablo sistemleri, telefon kablo sistemleri, belediye logar kapakları tespitinde kullanılmaktadır.

Ayrıca arkeolojik araştırmalarda hızlı bir şekilde veri alabilir ıslak ve kuru toprakta çalışma olanağı sağlar. MARDUK AZ 7000 otomatik ve manuel çalışma sistemine sahiptir.

Marduk AZ 7000 TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Yazılımı çalıştıran bilgisayar, VLF-EM sistem anteni, Şarj aleti 12 Volt, Lityum iyon pil, Karanlık ortamda aydınlatma, Otomatik ofset sistem
Elle ayarlanabilir filtre seçeneği, Bilgisayar ve taşıma çantası, 3D yazılım, Kullanım kılavuzu, Kullanım CD’si, Ücretsiz sınırsız eğitim.

Marduk AZ 7000 Yorumları

Yeraltı görüntüleme cihazı marduk Az 7000, ile toprak altında tespit yapmış olduğunuz metal içerikli yapıları 7 farklı hafızada kayıt yapabilmektedir. MARDUK AZ 7000 şarj edilebilir. VLF-EM very low frequency sisteme sahiptir.

Marduk az 7000 cihazı ile tespit yapılan görüntüleri kendi özel yazılımında 3 boyutlu olarak inceleyebilir, sayaçlarındaki özel filitreleme yöntemiyle yapıların en ve boylarını hesaplayabirsiniz.

Deep Dedektör Teknoloileri Marduk yeraltı görüntüleme modelini www.deepdedektor.com sitemizden diğer modellerle birlikte 30 dan fazla modeli inceleyip nakit fiyatına taksitli satın alabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Marduk Az 7000” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button05324667102