CONRAD GEO X4 Em Systems 3D Görüntüleme ve Alan Tarama

CONRAD GEO X4 hedef bölgedeki düzensizlikleri tespit edebilen bir EM sistemini temel alır. Böylece çok sayıda farklı yapıyı tanımlayabilir …

Sipariş ve Bilgi : +905324667102

 

CONRAD GEO X4, hedef bölgedeki düzensizlikleri tespit edebilen bir EM sistemini temel alır. Böylece çok sayıda farklı yapıyı tanımlayabilir.

Conrad Geo X4 Özellikleri

 • 18 metre maksimum ölçüm derinliği
 • Dirençli Sistemler
 • 2000 m Alan Tarama Sistemi
 • AKILLI SENSÖR Tanıma Özelliği
 • 128 Mhz işlemci
 • 1024 Mb bellek
 • 64 × 128 piksel çözünürlük
 • 3D Görüntüleme ve Alan Tarama Sistemi ve Direnç Sistemi birlikte İLK ve TEK ÜRÜN.
 • Kablosuz kompakt tasarım
 • Eşzamanlı grafik aktarımı
 • 16 hafıza kayıt fonksiyonu
 • Işık, ses ve kontrast ayarı
 • Capture Compare Hardware: Her türlü zemin yapısını analiz eder ve sinyali otomatik olarak ayarlar.
 • Çalışma Voltajı: 12 V
 • Toplam Boyut: 180 x 250 x 55 mm
 • Ağırlık: 3000 g
 • Dijital Frekans Sentezi
 • En Önemlisi Profesyonel Yeraltı Arama Sistemi olarak bilinmektedir.

Kısaca Em Sistemli Yeraltı Görüntüleme Cihazı Conrad Geo x4 tüm aramalarda kullanılabilmektedir.

CONRAD GEO – X4 PROFESYONEL EM SİSTEMİ
Üstelik 3’ü 1 arada – PROFESYONEL SERİLER

Öncelikle 3D GÖRÜNTÜLEME SİSTEMİ – TEK TUŞLA 6 ELEKTROT ARASINDA ARAYABİLEN DİRENÇ – 2000 m ARALIKLI ALAN TARAMA SİSTEMİ

DONANIM VE YAZILIM HASSASİYETİ ARTTIRILMIŞ YATAY ARAMA BOBİNLERİ (2 – 4- 8 ve 16)
AKILLI SENSÖR TANIMA ÖZELLİĞİ (OTOMATİK ALGILAMA VE VERİ DÜZENLEME)

DİRENÇ – TEK KEZ -2000 AYAK (6 ACON) MT KARE KADAR ÖLÇÜM. KABLO MESAFESİNE GÖRE 250 mt’YE KADAR DERİNLİK (standart 20 mt kablo ile 20 derinlik) 128 * 64 GRAFİK EKRANDA GÖZETİM DEĞERLERİ.

SAHA TARAMA SİSTEMİ – TEK ANA ÜNİTEDE DİRENÇ SİSTEMİ VE GÖRÜNTÜLEME SİSTEMİNE SAHİP İLK VE TEK ÜRÜN….
3 FARKLI SİSTEM İLE ARAYABİLECEĞİNİZ TEK ÜRÜN.

Hata Marjını Sıfıra Düşüren Özel Ürün.

50 m derinliğe kadar inebilen 2000 m ALAN TARAMA – DİRENÇ SİSTEMİ ve 15 m derinliğe kadar GÖRÜNTÜLEME özelliğine sahip GEO X-4 size profesyonel çözümler sunar.

Derin aramalar için özel olarak geliştirilen GEO X-4, herhangi bir ortamda diğer sistemlerin ulaşamayacağı derinliklerdeki hedefleri kolaylıkla tespit etme imkanına sahiptir.

En çarpıcı özelliği, yeraltından veri almak için şimdiye kadar hiçbir sistemin üretmediği gerçek zamanlı 3D dijital sinyal işleme fonksiyonudur. GEO X-4, örnek resimlerde de görülebileceği gibi, bilgisayar yazılımı üzerinden 3 boyutlu çizim yaparak aldığı sinyalleri görmenize olanak sağlar.

GEO X-4, hazine, metal, boşluk, her türlü yapı ve su aramalarında en büyük yardımcınız.
CE Kalite politikalarına uygunluk belgesine sahiptir.

GEO X-4 VE GÖRÜLEN TÜM ÜRÜNLER ARTIK BİR TABLET PC.
GEO X-4 ULTRA ALANINDAKİ EN PROFESYONEL ÜRÜN, DAHA BASİT VE KOLAY KULLANIM.

Conrad Geo X4, Yeraltı Görüntüleme, Conrad, Conrad Dedektörü, Derin Dedektör Farkı İle Burada. İncelemeler, Özellikler, Fiyatlar…

Conrad Yeraltı Görüntüleme , maksimum 18 metre derinliğe sahip EM Sistemi sayesinde arkeoloji ve hazine keşif çalışmalarında istenilen sonuçlara ulaşmanın tek yoludur. En gelişmiş alan tarama sistemine sahip olan Conrad Geo X4 ;

Dolayısıyla Dijital Frekans Sentezi: Mikroişlemci kontrollü sabit sinyal ile altın, gümüş, bakır, bronz, demir, kurşun, alüminyum ve elması analiz eder. Capture Compare Hardware: Her türlü zemin yapısını analiz eder ve sinyali otomatik olarak ayarlar.

Conrad Geo X4, hedef bölgedeki düzensizlikleri tespit edebilen bir EM Sistemi yöntemine dayanmaktadır. Böylelikle ürün birçok farklı yapıyı tanımlayabilir. Dolayısıyla arasında katman oluşumu, yeraltı suyu seviyesi, boşluklar ve mezar odaları gibi doğal oluşumlar veya borular, depolar, sandıklar ve benzeri nesneler gibi nesneler bulunur.

Bluetooth Veri Aktarımı

İlk olarak Kablosuz tabletinizi hazırlarken Yeraltı Görüntüleme ve Dolaylı Ölçümler rahatlıkla içine bakabilir.

Hatta Dedektör Dijital Frekans Sentezi: Mikro İşlemci Kontrollü Sabit Sinyal ile Altın, Gümüş, Bakır, Bronz, Demir, Kurşun ve Alüminyumu inceler. Üstelik 3D Yeraltı Görüntüleme Sistemleri 18 M Derinlik sağlamaktadır.

Özellikle 18 M Derinliğe Kadar Yeraltı Görüntüleme Conrad Geo X4 Metal, Oda, Mahzen, Boşluk. Dolayısıyla bu gibi metalleri ve nesneleri 18 M derinliğe kadar algılayabilir. Hatta 3D Görüntüleme Programında görüntüleyebilirsiniz.

Conrad Yeraltı Görüntüleme Cihazı
Öncelikle 2000 m Alan Tarama ve Yeraltı Görüntüleme Cihazı 18 m derinliğe kadar arama yapabilme özelliğini barındırmaktadır. Fakat Conrad Geo X4 sizlere profesyonel çözümler sunmaktadır. Aslında Geo X4 Her Ortamda Derin Aramalar İçin Özel Olarak Geliştirilmiştir.

Böylece Conrad, Diğer Sistemlerin Ulaşamayacağı Derinliklerde Hedefleri Kolayca Tespit Etme Olanağına Sahiptir.

Hatta Conrad Detector Geo X4’ün En Çarpıcı Özelliği, Bugüne Kadar Yeraltından Veri Almaktır.

Üstelik Hiçbir Sistemin Başarısız Olduğu Gerçek Zamanlı 3D Dijital Sinyal İşleme Fonksiyonudur.

Son olarak Yeraltı Görüntüleme Sistemleri Örnek resimlerde de görüldüğü gibi Geo X4, Bilgisayar Yazılımı sayesinde aldığı sinyalleri 3 boyutlu çizim ile görmenizi sağlar.

Aslında Hazine, Metal, Uzay, Her Türlü Yapı ve Su Araştırmalarındaki En Büyük Yardımcınız Conrad Geo X4. 18 M derinliğe kadardır. Hatta metal, oda, kiler, boşluk gibi metal ve nesneleri tespit edebilmektedir. Özellikle 3D Görüntüleme Programında görüntüleyebilirsiniz.

CONRAD-GEO-X4
CONRAD-GEO-X4

CONRAD GEO – X4 PROFESYONEL EM SİSTEMİ – 3 FARKLI SİSTEM İLE ARAMA YAPABİLECEĞİN TEK ÜRÜN!ALAN TARAMA SİSTEMİ – REZİSTİVİTE SİSTEMİ VE GÖRÜNTÜLEME SİSTEMİNİ TEK ANA ÜNİTEDE.3D GÖRÜNTÜLEME SİSTEMİ – TEK TUŞLA 6 ELEKTROT ARASI ARAM YAPABİLEN REZİSTİVİTE

2000 m MENZİLLİ ALAN TARAMA SİSTEMİDONANIMSAL VE YAZILIMSAL HASSASİYETLİĞİ ARTIRILMIŞ YATAY ARAMA BAŞLIKLARI (2 – 4- 8 ve 16)SMART SENSOR TANIMA ÖZELLİĞİ (OTOMATİK ALGILAMA VE DATA DÜZENLEME)RESİSTİVİTE -2000 FEET (6 DÖNÜM) MT KARE KADAR TEK SEFERDE ÖLCÜM ALABİLME.

KABLO MESAFESİNE GÖRE 250 mt DERİNLİGE KADAR (standart 20 mt kablo ile 20 derinlik) ÖLCÜM ANINDA DEGERLERİ 128*64 GRAFİK EKRANDA GÖREBİLME.TEKNİK ÖZELLİKLER18 metre azami ölçüm derinliğiRezistivite Sistemi2000 m Alan Tarama Sistemi

SMART SENSOR Tanıma Özelliği128 Mhz işlemci1024 Mb hafıza64×128 piksel çözünürlük3 Boyutlu Görüntüleme ve Alan Tarama Sistemi ve Rezistivite Sistemi bir arada İLK ve TEK ÜRÜN.Kablosuz kompakt tasarımEş zamanlı grafik aktarımı16 adet hafızaya kayıt fonksiyonu.

Işık,ses ve kontrast ayarıCapture Compare Hardware: Her türlü zemin yapısını analiz eder ve otomatik olarak sinyali ayarlar.İşletim Gerilimi:12 VToplam Ölçü: 180 x 250 x 55 mmAğırlık : 3000 gDijital Frekans Sentezi

Hata Payını Sıfıra İndiren Özel Ürün.2000 m ALAN TARAMA – 50 m derinliğe inebilen REZİSTİVİTE SİSTEMİ ve 15 m derinliğe kadar GÖRÜNTÜLEME özelliğine sahip GEO X-4 size profesyonel çözümler sunmaktadır.Derin aramalar için özel olarak geliştirilmiş olan GEO X-4 her türlü ortamda, diğer sistemlerin ulaşamadığı derinliklerdeki hedefleri rahatlıkla tespit etme imkanına sahiptir.GEO X-4′ nın en çarpıcı özelliği bugüne kadar toprak altından veri almak için üretilen hiçbir sistemin başaramadığı, gerçek zamanlı 3D dijital sinyal işleme fonksiyonudur.

Örnek resimlerde de görüldüğü gibi GEO X-4 aldığı sinyalleri 3D çizimi yaparak bilgisayar yazılımı aracılığıyla görmenizi sağlar.Define, metal, boşluk, her türlü yapı ve su aramalarında en büyük yardımcınız GEO X-4.CE Kalite politikalarına uygunluk belgesine sahiptir.

GEO X-4 VE TÜM GÖRÜNTÜLÜ ÜRÜNLER ŞİMDİ TABLET PC DE.DAHA BASİT VE DAHA KOLAY KULLANIM İLE GEO X-4 ULTRA ALANINDA EN PROFESYONEL ÜRÜN.

CONRAD GEO X-4; Alan tarama ve 3 Boyutlu sistemi sayesinde define avcılarının en büyük yardımcısı.İki sistemi bir arada barındıran bu ürün ile farklı bir cihaz kullanmadan rahatlıkla arama ve analiz yapabilirsiniz.

CONRAD GEO X-4; 2000 metre menzil 6-10 metre derinliğe sahip alan taraması ve azami 18 metre derinliğe sahip EM Sistemi sayesinde arkeoloji ve define arama çalışmalarında istenilen sonuca ulaşmanın tek yolu.

En gelişmiş alan tarama sistemine sahip CONRAD GEO X-4;- Dijital Frekans Sentezi: Altın, gümüş, bakır, bronz, demir, kurşun, alüminyum ve elmas için mikro işlemci kontrollü sabit sinyal ile inceleme yapar.- Capture Compare Hardware: Her türlü zemin yapısını analiz eder ve otomatik olarak sinyali ayarlar.

3 Boyutlu EM Sistemi Sayesinde;CONRAD GEO X-4 , hedef bölgedeki düzensizlikleri tespit edebilen bir EM Sistemi yöntemini esas almaktadır. Böylece ürün çok faklı yapıları tanımlayabilmektedir. Bunlar arasında tabaka oluşumu, yer altı su seviyesi, kaviteler ve mezar odaları gibi doğal oluşumları veya borular, depolar, sandıklar ve benzeri objeleri sayabiliriz.

SİZDE, GEO X-4 SAHİBİ OLUN VE İMKANSIZLARI BAŞARIN….

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“CONRAD GEO X4 Em Systems 3D Görüntüleme ve Alan Tarama” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button05324667102