İndirim!

Ankara Deep Seeker Device Otomatik – Alan Tarama Cihazı

(2 müşteri incelemesi)

 1,00

deep-seeker

Deep Seeker Device Otomatik Alan Tarama Cihazı, Fiyatları, Yorumları, Özellikleri, Hakkında En Güncel Bilgilere Ulaşabilirsiniz.

Sipariş İçin Hemen Ara : +905330187102

19 adet stokta

Ankara Deep Seeker Device Otomatik – Alan Tarama Cihazı

Ankara Deep Seeker Device Otomatik Alan Tarama Cihazı , Fiyatları, Yorumları, Özellikleri, Hakkında En Güncel Bilgilere Ulaşabilirsiniz.

Sipariş İçin Hemen Ara : +905330187102

Deep Seeker Device Alan Tarama Cihazı, Derin Dedektör, Alan Tarama Cihazı, Alan Tarama , Alan Tarama Cihazları, Alan Tarama Deep Seeker Device 5 ayrı arama sistemi tek bir cihazda birleşti.

Dünyada ilk defa 5 sistemi bir arada bulunduran bu cihaz; değerli, değersiz metalleri, mağaraları, boşlukları ve hazinelerini tespit etmek tasarlandı.

Deep Seeker modelindeki otomatik kalibrasyon teknolojisi sayesinde tortul kayaçlar, başkalaşmış ve yoğum demir minerali içeren kayaları eleme özelliğine sahiptir. Alan Tarama Bunlar granit ve bazalt olarak iki tiptir.

Bunlar piyasadaki birçok cihazın çalışmasını engelleyen veya performansını düşüren, oldukça yoğun metalleri içinde barındıran kaya tiplerindendir.

Deep Seeker Device Otomatik Alan Tarama Cihazı

Derin Dedektör Bu 5 sisteminde çalışma mantığı ve tespit etme yeteneği metal dedektör sistemlerinden oldukça farklıdır.

Alan Tarama Cihazları – Sistemlerin herhangi bir metali veya boşluğu tespit edebilmesi için uzun süre toprak altında kalmış ve manyetik alan oluşturmuş olması gerekmektedir.

 • Birincisi: İyonik Alan Tarama Sistemi
 • İkinci: Manyetik Metal Arama Sistemi
 • Üçüncüsü: Boşluk Tespit Sistemi
 • Dördüncüsü: 3 Boyutlu Görüntüleme Sistemi
 • Beşinci: Uzun Menzilli Alan Tarama Sistemi

Bu sistem toprakta uzun yıllar gömülü olan altının çevresinde oluşan iyonik alanların tespitinde uzmanlaşmış bir sistemdir.
Alan Tarama Cihazı İyonik alanlar, uzun yıllar toprak altında kalmış altının ve definenin küçük parçacıklarından gelen atomik radyasyonlar sonucunda oluşur.

Alan Tarama Cihazı Yorumları Cihazı sağdan sola, yani 180 derece hareket ettirerek aramayı başlatın. Bir bip sesi duyduğunuzda ve ekranda belirdiğinde, bir hedef tespit edildiğini gösterir.

Bu sistem, demir ve türevleri gibi mıknatıslanan metallerin tespitinde kullanılan bir sistemdir. Yeraltında kıymetli olmayan metallerin olup olmadığını tepit etmenizi sağlar. Manyetik metal tespit edildiğinde bir bip sesi duydulur ve ekranda tespit edildiği görülür.

Magnetometre Arama Sisteminin Teknik ve İşlevsel Özellikleri – Deep Seeker Device

 • Bu sistem toprakta uzun yıllar gömülü olan altının çevresinde oluşan iyonik alanların tespitinde uzmanlaşmış bir sistemdir.
 • İyonik alanlar, uzun yıllar toprak altında kalmış altının ve definenin küçük parçacıklarından gelen atomik radyasyonlar sonucunda oluşur.
 • Cihazı sağdan sola, yani 180 derece hareket ettirerek aramayı başlatın.
 • Bir bip sesi duyduğunuzda ve ekranda belirdiğinde, bir hedef tespit edildiğini gösterir.
 • Cihazı yukarı ve aşağı hareket ettirerek bip sesini izleyin.
 • Hedefin üzerinden geçerken bip sesi liner bir şekilde artar, hedeften uzaklaşıldığında ise ses yine liner bir şekilde azalır. Böylelikle hedefin tam olarak nerede olduğuyla ilgili bilgi verir.

Bu sistem sürüş esnasında da kullanılabilir bir yöntemdir.

İyonik Arama Sisteminin Teknik ve Fonksiyonel Özellikleri – Deep Seeker Device

Cihazı yukarı ve aşağı hareket ettirerek bip sesini izleyin. Alan Tarama Fiyatları Hedefin üzerinden geçerken bip sesi liner bir şekilde artar, hedeften uzaklaşıldığında ise ses yine liner bir şekilde azalır.

Böylelikle hedefin tam olarak nerede olduğuyla ilgili bilgi verir.

Bu sistem sürüş esnasında da kullanılabilir bir yöntemdir.

Marka

Deep Seeker

Deep seeker detector,Ger Detect Fiyatları,GER Detect Titan 1000,Deep Seeker device 5 systems.TITAN GER 1000,En Derin Dedektör,TITAN GER 1000 ÖZELLİKLERİ. Ger Detect Deep Seeker Device Türkiye'nin En Güvenilir Online Dedektör Alışveriş Sitesi Olan ankaradedektor.com.tr'den satın alabilirsiniz. Sipariş Ayağınıza Gelsin ...
deep-seeker
Ağırlık1 kg
Boyutlar1 × 1 × 1 cm

Ankara Deep Seeker Device Otomatik – Alan Tarama Cihazı için 2 inceleme

 1. admin

  Ankara Deep Seeker Device Otomatik Alan Tarama Cihazı , Fiyatları, Yorumları, Özellikleri, Hakkında En Güncel Bilgilere Ulaşabilirsiniz.

 2. Engin Atalay

  Merhabalar 3 D kullanımı görüntüsü varmı ekran kullanım kılavuzu Türkçe varsa gönderirseniz sevinirim incelemek istiyor ve almak istiyorum

  • Ankara Dedektör

   merhaba; telefon ile detaylı bilgi alabilirsiniz. 05330187102

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Call Now Button05324667102