İndirim!

Ankara Fisher Dedektör F4 DD Başlıklı Define Dedektörü

(1 müşteri incelemesi)

 1,00

fisher-dedektor

Fisher F4

Ankara Fisher Dedektör – F4 Define Dedektörü Altın, Metal, Define arama da kullanılan en iyi dedektör Fisher Dedektör olarak bilinir. Cihazın özellikleri, fiyatları ve güncel yorumları …

12 adet stokta

Ankara Fisher Dedektör

Fisher F4 Define Dedektörü DD Başlıklı

Fisher F4 Define Dedektörü Altın, Metal, Define arama da kullanılan en iyi dedektör olarak bilinir. Cihazın özellikleri, fiyatları ve güncel yorumları …

Fisher F4 Görsel & İşitsel Hedef Tanımlama Metal Detektörü

F4 DD Başlıklı – Ankara Define Dedektörü

Harika Çok Amaçlı Dedektör

 • Yüksek, Derin Arama Ses Ayarı ile Manüel Zemin Dengesi
 • Kategoriye Göre Görsel Hedef Tanımlama
 • 0-99 Sayısal Okuma
 • 11 Bölümlü Dijital Hedef Tanımlama
 • 4 Ton Sesli Tanımlama
 • Tek Dokunuşla İşaretleme
 • Tek Dokunuşla Tam Yer Tespiti ile Sayısal Derinlik Okuma
 • 11” İki Eksenli Arama Başlığı

Sikke Bulmak İçin Değerli Metal Arama Dedektörü olarak kullanılır.

Kalıntı Aramada Değerli Altın, Metal Arama Dedektörü olarak kullanılır.

Plaj Arama – Su Geçirmez Özelliği Sayesinde Su Altı Altın Arama Dedektörü olarak kullanılır. 

Altın Bulmada kullanıldığı için en iyi define arama dedektörü olarak bilinir. 

Aşağıda belirtilen tanımlar el kitabı kapsamında kullanılmakta olup, bunlar define avcıları arasında standart terminoloji olmaktadır.

Bir metalin “eliminasyona“ tabi tutulmasının anlamı, belli bir obje arama sargısının algılama alanı üzerinden geçtiğinde detektörün bir ses tonu üretmemesi veya bir işaret vermemesi olmaktadır.

Fisher Dedektör farklı tipdeki metaller için farklı ses tonu yaydığında ve detektör belli başlı metalleri “eliminasyona“ tabi tuttuğunda, biz bu durumda detektörün farklı tipdeki metaller arasında “ayırma“ yaptığı tabirini kullanmaktayız.

Ayırma, profesyonel metal detektörleri için gerekli olan bir özellik olmaktadır. Ayırma, kullanıcının çöp veya diğer istenmeyen objelerin göz ardı edilebilmesini sağlamaktadır.

Fisher F4 Define Dedektörü ESKİ ESER BULMA

Eski eser, yaşı sebebiyle veya geçmiş ile olan bağlantısı sebebiyle ilgi uyandıran bir objedir. Eski eserlerin bir çoğu demirden üretilmiş olup, aynı zamanda bronz veya kıymetli metallerden de üretilmiş olabilmektedir.

DEMİR BULMA

Demir, bazı metal arama uygulamalarında istenmeyen hedef olan bir düşük kalite metaldir. Arzu edilmeyen demir objeleri arasında örnek olarak eski teneke kutular, borular, cıvatalar ve çiviler bulunmaktadır. Bunu ayıran özelliğe sahiptir.

Bazı durumlarda istenen hedef demirden üretilmiş olmaktadır. Örneğin, bina işaretlemeleri demir ihtiva etmektedir. Değerli eski eserler de demir ihtiva edebilmektedir; top mermileri, eski silahlar ve eski yapıların bazı bölümleri ve araçlar da demir ihtiva edebilmektedir.

DEMİR İÇERENLER (FERRUS)

Demirden üretilmiş veya demir içeren metaller.

KESİNLİK BELİRLEME

Kesin belirleme, gömülü bulunan bir objenin yerinin kesin olarak tayin etme prosesidir. Uzun ve gömülü metaller göze aynen etrafında bulunan toprak gibi gözükmektedir ve bu sebeble de bunu topraktan ayırt etmek çok zor olmaktadır.

İÇECEK KUTUSU AÇMA HALKALARINI AYIRIR

Atılan içecek kutularının açma halkaları define avcıları açısından gerçekten de sorun yaratmaktadır. Bunlar çeşitli şekil ve boyutta olabilmektedirler. Açma halkaları algılama harici tutulabilmekte fakat bazı diğer değerli objeler de açma halkasına benzer manyetik imzaya sahip olabilmektedir.

Açma halkaları ayrıma tabi tutulduğunda, bunlar da aynı şekilde algılama harici olmaktadırlar.

Fisher F4 Define Dedektörü ZEMİN DENGESİ

Zemin Dengesi, detektörün yerkürede doğal olarak bulunan mineralleri göz ardı etme veya “arasından fark etme“ kabiliyeti olup, sadece bir metal obje algılandığında bir ses tonu üretebilmesidir. Gold Bug, zorlu zemin şartlarından kaynaklanan sahte sinyalleri hariç tutmak için özel devre ve program ihtiva etmektedir.

Altın Dedektörleri

Para Dedektörü

En İyi Altın Dedektörü

Power Pulse Dedektör FİYATLARI

Fisher F4

Fisher Gold Bug DP CC

Tek Tek Dedektörü

En İyi Tek Para Dedektörü

Ankara Dedektör Farkı ile cihaz satın alırken, size en doğru cihazın önerilmesi konusunda ticari değil etik faktörler göz önünde bulundurulur.  Tüm ankara altın dedektörü kategorisi burada … Daha Fazla Ankara Metal Dedektörü arıyorsanız bu bağlantıda … Ankara Define Dedektörü kategorisini de inceleyebilirsiniz. 

Tüm Ürünlerimiz İçin Dedektör Almadan Önce Bilinmesi Gereken Bilgilendirme Metni

Definecilikte altın aramak zevkli bir hobi olmasının yanı sıra bazı teknik konular içerir. Define aramak için cihaz satın alacaksanız; satıcınıza satın alacak olduğunuz dedektör markasının önce garanti durumunu sorun.

Daha sonra satın alacak olduğunuz dedektörünüzün kendi arama bölgenizi belirlediğinizde arazi veya bölge koşullarına olan uygunluğu hakkında bilgi alın. Derinlik konusunda araştırma yapmadan dedektör satın almayın.

Günümüz teknolojisinde her dedektörün derinlik, dayanıklılık ve kolay kullanım özellikleri bulunmaktadır. Derin aramalar için dedektör değil öncelikle yeraltı görüntüleme cihazları temin edilmelidir.

 

Marka

Fisher Dedektör

Fisher Dedektör yorumlari,Fisher Dedektör kullanıcı Yorumları,Fisher Gold Bug Pro yorumları. Fisher Gold Bug yorumları,Fisher Gold Bug Pro fiyat,Fisher Dedektör Modelleri,Fisher Gold Bug DP CC.
fisher-dedektor
Ağırlık 10 kg
Boyutlar 180 × 250 × 55 cm
Renk

Sarı, Siyah

Ankara Fisher Dedektör F4 DD Başlıklı Define Dedektörü için 1 inceleme

 1. admin

  Fisher F4 Define Dedektörü Altın, Metal, Define arama da kullanılan en iyi dedektör olarak bilinir. Cihazın özellikleri, fiyatları ve güncel yorumları …

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Call Now Button05324667102